Új hozzászólás Aktív témák

  • Imilenni

    addikt

    Sziasztok!
    Sok posztot láthattatok tőlem hogy így, meg úgy rossz a csapat.
    Nos, az utóbbi 4-5 napban találtam egy másik személyt, Silver 4-5 között ingázott..main support.
    Igazából a lényeg. Mindíg sírtam hogy milyen szar a csapat.. hogy sokszor rossz csapatokat kapok.
    Sok embertől kaptam segítséget/tanácsot. Főleg GoodOldTimes-nak köszönöm a tanácsokat.
    Most ott tartok hogy Silver III ~40 LP-kor megismertem a fentebb említett supportot.
    Hát, már itt tartok.

    Ő pedig Silver II-be promózik. Egyedül szinte kizárt hogy idáig jutottunk volna, elég jó a win rate-ünk, ha duo-zunk úgy alig veszítünk..viszont ha már 3-4-en vagyunk többel loseolunk. Nemtudom miért :D
    De a lényeg: Tényleg vannak nyerhetetlen meccsek, de az inkább a mi hibánk. Sokszor látjuk azt hogy a csapat semmit sem tud egyedül megtenni. Sokszor csak meghalnak..de nem céltalanul, mert addig se az adc-t (engem) se a supportot (társ). Magam sem hinném el ha nem velem történik. De tényleg kilehet jutni onnan, persze lehet holnap nem mennek majd a promók :DDD
    De üsse kő, legalább találtam egy értelmes supportot aki ugyanabban szenved mint én.
    Senki se adja fel!
    Aki ismer, játszott már velem az tudja hogy mióta szenvedek Silver I-Gold 5-Silver III között..
    De nem adtam fel..és remélhetőleg most sikerülni fog.

    Press "F" to pay respects.

Új hozzászólás Aktív témák