Új hozzászólás Aktív témák

  • Brian_GT

    őstag

    válasz ChromeX #40600 üzenetére

    Nyilván amit írsz igaz és egyet is értek 99%-ban...de azért a KOO is szépen szerepelt és 1 dolgot nem lehet elvenni tőlük. Az egész VB alatt ők voltak képesek egyedül meccset lehozni az SKT ellen. Ha másért nem, ezért már megérdemelték, hogy ott legyenek és ilyen csapat ellen veszíteni, szerintem nem szégyen. Sokan mondtátok már és amióta aktívan tolom én is a LoL-t és nézem...ebből sajna a nézés jóval előbbről van :) bárcsak párhuzam lett volna, már rég goldban tolnám :) .. szóval, hogy az SKT csapata egyenként is egy olyan karakterek sokasága, hogy lehetetlen mit kezdeni velük. Nem az, hogy van 1 ember..van egy Dyrus...van egy Huni, xPeke, Bjergsen stb... ott sokat vitatott, de valós, hogy sok meccset ezek emberek kitűnése hozza le... itt meg mindegyik egy kész terminator a játékban. Nagyon nehéz lesz ezt a csapatot megverni. Nyilván hülyék lesznek felbomlani vagy ilyesmi...ez szerintem ilyen kihalás útján fog menni, ha vki kiöregszik. Gondolom ők is tudják, ha ez az egység megbomlik, akkor már van esély a legyőzésükre. Továbbá kérdés, hogy születik-e olyan csapat akik feltudják venni velük a harcot...mert most a legközelebb álló KOO sem volt elég jó, mert vannak gyengébb-erősebb játékosaik.

    Ti ezt hogy látjátok? Mi lesz jövőre?? TSM gyakorlatilag a semmiből épít új tagokat, máshol nem tudom lesz-e mozgás... mi lesz jövőre?

    [ Szerkesztve ]

    - Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

Új hozzászólás Aktív témák