Új hozzászólás Aktív témák

  • WinnerB0Y

    senior tag

    válasz Kanczy #17783 üzenetére

    -.-"
    Az, hogy a treshed 3 perc alatt 10-0 ba feedeli az enemy Gravest nem elég indok ahhoz hogy kikapj?
    Ezt eljátszották 5 ször. (Nem pont nem ilyen felállásban persze)
    Aztán jöttek a troll meccsek. A soraka mid meg a 2 jungeles prok.
    Ezután következett hogy 3 leaver volt a meccsben, aztán a következőben már csak 2.
    Ja és természetesen hova ne maradhatna el az aki Katával 0-35 be feedelte kassadint.
    Ez egy ilyen nap volt.
    Most játszotam egy normált, erre a 30 asok közé bedobál ilyen random 11 meg 23 szintes embereket és azok szarták el a gamet. Én hoztam szépen a 15-2 t vayne el. Aztán surrender mert az összesnek figyeltek a skinek de játszani nem tudnak.
    (Nálam úgy van, hogy aki már skint vesz az tanuljon is meg játszani a champ el és ne a startnál próbálgassa Darius spelljeit. Meg persze nem Ap re kellene buildelni.)
    Ez egy ilyen nap volt.
    Ez eddig a legrosszabb. Amit Az eddigi lol "pályafutásom" alatt összehoztam.
    Viszont a Nidalee top még mindig favorit.
    15 gameből (vagy valahogy akörül) 2 volt az amit elvesztettem.
    Na mindegy, majd remélem holnapra véget ér ez a balszerencse.
    Vagy megtanulnak az emberek játszani, esetleg nem trollkodnak stb.
    Bocs, hogy így teleflémelem' a topicot, de már muszáj volt kiadnom magamból.
    Nem mondom hogy én mindig akkora pro voltam, de legalább megtanultam nem feedelni.

    Ja és a nap fénypontja a first time Ezreal support. Na meg egy AD kata enemyben, na azon sírtam XD

    EUNE: iNeeko

Új hozzászólás Aktív témák