Új hozzászólás Aktív témák

  • waassy

    tag

    Nekem nagyon bejön a Dominion. Pörgős a játék, a normál game sokszor 50 perc is lehet ez meg sokszor csak 15-20 perc. Mivel az időm nem olyan sok ez a nekem való. Általában Leonával tankolok. Jó sok cc :) Távolra ható stunjával a menekülőket jól el lehet kapni. Elején gyenge de a végén brutál rezisztekkel nehéz kiirtani. Többször is volt olyan, hogy míg engem vagy 3-an próbáltak leirtani jó 30 mp-ig miközben én menekültem a többiek elfoglaltak három tornyot és megfordult a játék állása.

    Utolsó meccsen a csapatunk összeállítása Dominionon : Leona, Amumu, Heimer, Talon, Veigar.
    Az ellenfélé 4 carry + 1 Ashe. Biztos voltam benne hogy veszítünk mert igazán nagy sebzést nem ad le a csapatunk a két tank miatt, gondoltam az ellenfél ledarál minket. De nem így történt. Agyon stunoltuk az ellenfelet és Talonnak meg Heimernek kb 20-20 killje lett a végén. Szóval viszonlag simán nyertünk.

    Summener spellnek az egyik a Revivet rakom be mindig, eléggé meglepődnek ha leirtásom után a teamfightnak még vége sincs de már vissza is érek stunnolni. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák