Keresés

Aktív témák

  • c41r0^

    őstag

    válasz hekkerman #8699 üzenetére

    100K alá nem férnek be a 32"-nál nagyobb TV-k (de 2-2,5m-re nyugodtan ajánlható lenne a 40"-os méret, és a belépő 50Hzes 37"-osok is 110 körül kezdődnek), ezért 32"-osakat írok, ezek közül is az alább felsoroltak közül célszerű választani (webshopos árak):

    Samsung 32C550 - 92K
    Sony 32EX403 - 97K
    LG 32LD550 - 99K

    Az LG 100Hz-es ugyan (a másik kettő 50Hz-es), de gyengébb a kontrasztja és a feketéje a másik kettőnél. Szerintem élőben nézd meg ezeket, ha lehetőséged van rá.

  • c41r0^

    őstag

    válasz hekkerman #8719 üzenetére

    C550-en nincsen internet lehetőség, de LAN-on streamelt videoanyagot fogad (DLNA), tehát a beépített médialejátszója az ethernet porton érkező veideo és audiofolyamot dekódolni tudja, a médialejátszási képességei a legerősebbek az általam írt trióból

    100Hz-es TV-k is csak max. 60Hz bemeneti frekvenciát képesek fogadni (kisebb felbontáson 75Hzet is esetleg, 640x480 vagy 800x600 esetében), a 100/120Hz a megjelenítő panel (kimeneti) frekvenciája... én nem tudok olyan TV-ről (még 3D-képes TV-ről sem), ami a bemeneti oldalon 100 vagy 120Hzes jelet fogadni képes (ilyen monitorok viszont már vannak, ahogy írtad is)

  • c41r0^

    őstag

    válasz hekkerman #8719 üzenetére

    ja, azt majd elfelejtettem mondani, hogy a helyedben inkább minél nagyobb TV-t vennék - főleg, ha HD-ripeket, mkv-kat is néznél pl. PC-ről vagy USB-ről - , ha tudnál még egy minimálisat rászánni, akkor 113K-ért már kapható a 40C530, igaz ezen nincs ethernet csatlakozó és a médialejátszási képességei sem olyan jók, mint a C550-é, valamint eggyel kevesebb HDMI bemenet van rajta, de szvsz az elsődleges szempontnak a méretnek kéne lennie és csak utána a feature-öknek...

    ha pedig mindenképpen elég a 32" (amit majd később bánni fogsz), de a legjobb ár/érték arányú és nagytudású TV kell sok feature-rel, akkor a 32C650 119K-ért a legjobb választás

  • #16155904

    törölt tag

    válasz hekkerman #9033 üzenetére

    Nekem megfelelő volt. 2 TV-t rendeltem. Kb. a megegyezés szerinti időben hozták. (Az emberke, aki hozta, az várt rám, még odaértem, de telefonon tartottuk a kapcsolatot.)
    Kibontásig semmi gond nem volt, az első tv simán átment mindenen. A másodikról nem tudtam eldönteni, hogy milyen panellal szerelt. (SQ-t kértem a megrendelésben mindkét tv-re.)
    Volt pár percem eldönteni, hogy bekapcsoljuk, vagy sem, vagy visszaviszi. A szellőzőrácson át bevilágítva látható volt, hogy az is samu paneles, úgyhogy hadd menjen. Nem csalódtam. Pár mkv, divx teszt lejátszása is belefért az átvételi időbe. Hologramos samsung garancia jegyet adtak, és 2 telefonszámot is, amivel rajtuk keresztül lehet intézni az esetleges garanciális gondot.
    Nem akarom fényezni őket, én elégedett voltam, és vagyok azóta is. A garanciához való hozzáállásukról nem tudok nyilatkozni, eddig szerencsére nem kellett igénybe vennem. :)

Aktív témák