Keresés

Aktív témák

  • ORCA58

    addikt

    válasz #75912448 #8016 üzenetére

    Elég finnyás vagyok, nehéz olyan terméket gyártani, amibe ne tudnék belekötni. Az 5-dik készülék az ami végül nálam maradhatott, a többi visszament a boltba, vagy gariba cserélték.

    Az 40C650-em képminősége szinte tökéletes. Nincs bevilágítás vagy csíkosodás stb. Minden funkció működik, nem kellet kínlódni vele míg a DVB-C adást nem akartam nézi rajta. A tuner nincs a helyzet magaslatán. SD adásnál gyakran kockásodik akad a hang. A HD adás kritikán aluli. Láttam olyant C650 -est is ami tökéletes.
    Elvittem egy szervizbe is, ahol jobb volt a helyzet mint itthon, de nem volt tökéletes. "Érdekes" módon más márkák is kockásodtak ugyan ott. (Vidanet és Digitv)
    Sokáig gondolkodtam a cserén, de végül maradt, mivel nem sok az esély, hogy hasonlóan jó képminőségű és hibátlan darabot fogjak ki. Mivel a szolgáltató BOX-ával nem voltam elégedett, kényszerből vettem egy DVB-C-s PVR-es vevőt. Utólag nem bánom. A kép tökéletes (se kocka se nyekergés), ráadásul a jó minőségű felvétel is meg van oldva.

Aktív témák