Aktív témák

  • Brian_GT

    őstag

    válasz HF77 #9569 üzenetére

    Nem létezik olyan cég, amely neked postára adna egy 37" tv-t...ha pedig találsz ilyet hát én olyan messziről elkerülném, hogy csak nah.

    --------------------------------

    Többiekhez: Végre eljött a pillanat, hogy gépecske képe kivándoroljon tvre, holnap megyek kábelt venni. Egy kérdés vetődött fel bennem ezzel kapcs, erre szeretnék egy gyors választ ha lehet.
    Hogy az dettó mindegy, hogy én a DVIos vgara dvi-hdmi-s kábellel kötöm rá vagy egy dvi-hdmi átalakító után hdmi-hdmi kábellel, mert ugyan az a ditiális jel fog menni rajta. De arról mit tudtok, hogy dvi-hdmi kábelnél is létezik vmi verziószámozás vagy abból csak 1 féle van? Gondolok itt a hdmi kábelnél ugye az 1.3ra, meg most ha jól tudom már 1.4 is van.
    Hogy dvi-hdminél nincs ilyen féleség? És ha nincs akkor ott auto 1.3 vajon vagy nem is figyeltek ott ilyenre.
    Árban szinte ugyan ott jövök ki, ezért kérdezek rá erre, hogy melyik a jobb megoldás, mert ha nem derül ki, hogy vajon milyen a dvi-hdmi kábel én biztosabbnak érezném, hogy a másik megoldásnál legalább tudom, hogy az tuti 1.3 és nem vmi gagyi.
    Köszi előre is.

    [ Szerkesztve ]

    - Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

Aktív témák