Aktív témák

  • #25954560

    törölt tag

    válasz BBéci #68 üzenetére

    na en itt szoktam feladni.
    azt kepes vagyok felfogni, hogy amikor a hibajavitas beleszol, akkor maskepp szol a cd. azt is, hogy hogy a hibajavitasok is maskepp dolgoznak. azt is h egy optika jobban/rosszabbul olvas egy cd-t. ott veszitem el a fonalat, amikor egy hibatlan eredeti hibatlan masolata is szolhat (allitolag) maskepp, amikor egyik esetben sem szol kozbe a hibajavitas, sot, a jitter sem fordul elo (vagy nem valtozik).

    a hdmi madzag eseteben elkepzelhetonek tartom a hibakat, mivel nem vedett protokoll, nincs ujrakuldes es a madzagoknak lehet mas-mas az atviteli karakterisztikajuk. az viszont merheto.

    nekem valami meressel/meresi eljarassal legyen mar alatamasztva h mi a kulonbseg :) tehat mondjuk logolja a tv az adatfolyamot :D egyik illetve masik madzag eseten es lassam a kulonbseget, ha a kepminoseg mas. vagy ha a kepfeldolgozo processzor a szuk keresztmetszet (mondjuk ez mar a madzagtol fuggetlen), akkor lassam h mittomen pixelt dobott vagy sort vagy betett saccolt pixeleket, stb.
    esetleg ha a madzagok karakterisztikaja jo is, legalabb az illesztes kulonbozzon. vagy valami.

Aktív témák