Aktív témák

  • Louloudaki

    aktív tag

    sziasztok

    tanácstalanul állok lcd tv vásárlás előtt, jól jönne néhány tipp. sony boltban nézelődtem a napokban, megtetszett egy 32" ex400 meg egy ex500 bravia, de a plazma tévés topic elején lévő leírás és összehasonlítások alapján azt láttam, hogy
    1. ez kicsi lenne ahhoz, hogy 3 méterről nézzem otthon, ahhoz már 50" kéne, csak nem értem miért. :U akkora be se fér a lakásba ill. a mostani tvállványról lelógna jócskán plusz ajtónyitással még le is verném :DDD
    2. ha vhs videókazit is akarok nézni meg nemhd tvműsort, akkor a hdready jobban jeleníti meg azokat? :F hdben max az olyan módban sugárzott tv műsort néznék, blurayem nem van, pc-t meg nem kötnék rá, bár ha létezik 3-4 méteres kábel... :U (bár lehet hogy blurayem mégis lesz a jövőben)

    az igényeim a következők lennének:
    - 2,5-3 méterről nézhető legyen
    - legyen minél szebb a képe éjjel és nappal is
    - normális hangzás
    - nyáron a sötétítő függönyön is elég erős fény jön be jobb oldalról, szóval lehet egy matt képernyő jobb lenne a csilivili fényesnél, nem?
    - digitális műsorvevés
    - ne kelljen jelzálog a házra hogy megvehessem, szal olyan 150pénz körül legyen max
    - nem kellenek bele olyan számomra fölösleges cuccok, mint pl wifi, usb-n mp3 lejátszó és kamera csatlakoztatás, szobaelhagyást érzékelő kikapcsoló (ahogy olvastam, valakinél akkor is kikapcsol ha a szobában van és nem mozog)

    várom a javaslatokat, hogy mit lenne érdemes vennem :R

    kicsit off, de még egy kérdés: van ez a digitális műsorszórás szép meg jó meg minden, de hogy fogom én azt felvenni a régi típusú videómmal ami kb 10 éves? :B

Aktív témák