Új hozzászólás Aktív témák

  • #83465984

    törölt tag

    Sziasztok!

    Lenne egy hatalmas problémám :S Van egy SONY Model: KP-41S4K projektoros tv-m valami állati nagy képhibával. A jelenség a következő: Piros, Zöld, Kék színek el vannak csúszva szellemkép formájában, egyik pillanatból a másikba történt. bal oldalon Piros, Zöld, Kék színek követik egymást képernyő széle felől befelé haladva, jobb oldalon pedig pont fordítva, Kék, Zöld, Piros szintén kívülről befelé...
    Van mindegyik égő nagyítója mellett 1 kis gumi sapka, valami olaj van benne ha minden igaz. a pirosé és az zöldé kemény, míg a kéké roggyant. Bár nem hiszem, hogy ez lenne a probléma forrása mert akkor gondolom csak a kék színnel lenne gond. attól függetlenül a panelokat lemostam mert szerintem olajosak voltak azok is, majd megszárítottam és visszatettem. De a probléma változatlan :( Valami házi megoldást tudtok ami orvosolhatja a problémát? Illetve ha nincs, akkor a lehetséges okokat elmondanátok és, hogy kb mennyibe fog ez nekem fájni.?.

    Előre is köszönöm a segítséget!
    Üdv: Csabi

    ui: a két gyermekem miatt letakartam a piros és a kék égőt hogy ha zölden is de legalább tudjanak tv-zni :) így legalább nincsenek elmosódva a színek :)

Új hozzászólás Aktív témák