Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • scyllafren

    senior tag

    válasz savior #485 üzenetére

    Nem hallottam semmilyen szezonrol, csak a 2 Factionrol, a "trade" es a "loot"-rol. Elso segit targyakat csereberelni, a masik a sajat lootolast boostolja.
    Itt egy reszletes angol leiras.

  • Hangfalképű

    tag

    válasz savior #485 üzenetére

    Az indulással még csak afféle előszezon lesz (cycle 0), hogy ki lehessen próbálni mindenkinek mindent az új rendszerekből. Hogy ez meddig tart, azt nem tudom, nem találtam erről infót, kb 1-3 hónap lesz szerintem.
    A mostani karik egy diablo féle Eternal Realm-re kerülnek, ahol a végtelenségig megmaradnak és lehet velük játszani 1.0 után is. Amit nem tudok, hogy kompatibilissé válnak e az új rendszerrel (bazaar, item faction, stb). Gyanítom, hogy igen, mivel az eternal karik sosem törlődnek (ha csak te nem törlöd) és a későbbi szezonokból is ide kerülnek a karakterek, az meg szimplán pazarlás lenne, hogy fut egy külön szerver az eternal realmen, ami megtartja a 1.0 előtti állapotot.
    Utánajárás alapján az első pár cycle-t nem tervezik nagyon elkülöníteni az eternaltől, emiatt minden, ami megjelenik cycleben azt beteszik eternalba is. A későbbiekben persze lesznek majd cycle-only dolgok is, ami miatt érdemes lesz új karaktert csinálni. Ezzel együtt később sem tervezik elhanyagolni az eternal realmet, átkerülnek majd Poe módra a szezon dolgok balanszoltabb formában, de ezek a dolgok még eléggé odébb vannak (és az se biztos, hogy így lesz).
    A másik meg, hogy itt azért jóval tovább tart igazán endgame-re összerakni egy karaktert, mint pl D4-ben, ezért fájdalmas lenne minden cycle-t előről kezdeni 3 havonta. Meglátjuk mit találnak ki. Viszont ha nem tévedtem az indulással kapcsolatban (és nem tűnik úgy), akkor én nem fogok őj karaktert indítani megjelenés után.

    #486scyllafren Attól még, hogy nem hallottál róla, létezik ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák