Új hozzászólás Aktív témák

  • Hangfalképű

    tag

    válasz Gave #476 üzenetére

    Nekem is fura volt, hogy a spell damage többet ad, de ha fordítva lenne, akkor lenne egy olyan affix, ami a két masterynek fixen többet az összes sebző képességére, mint a többieknek a spell damage. Így marad az SD mint általános sebzésnövelés és emellé még kell plusz másnak a kárára, akkor lehet mellé rakni az általános elemental-t.

    A Ward fire aurája mire jó amúgy? Használom én is, de inkább abba az irányba mentem el, ami megvéd. Nézegettem a Meteort is, de egyetértek azon reddit írásokkal, akik szerint kéne neki egy overhaul, mert jelen állapotában kb kétféle dolgot tudsz belőle építeni és egyik se túl izgi.
    Én még próbálgatom a sorcit, hogy mennyire életképes az ice barrage, mire kéne vagy nem kéne adni. Nem rossz, de kell mellé egy másik sebző spell, nálam ez a coldos static orb volt, de nem jött be, úgyhogy átálltam a volcanic orb-ra passzívból coldra rakva. Sokan utálják, szerintem sem a legjobb, de nekem valamiért tetszik :D
    Ezek mellett Teleport, Ward és Focus van egyelőre.

    savior: marha jó lett a trailer, nagyon pofás. Nagyon tetszik, hogy ki vannak emelve azok, amik a D4-ből teljesen hiányoznak ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák