Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • A Zéé

    addikt

    válasz vg #14018 üzenetére

    mert egy év után elköltöztem, de nem is vágytam vissza. Pedig első éves egyetemista voltam.
    Próbáld ki, hogy mondjuk egy hétig, hogy nem húzod fel a redőnyt, csak 30 cm-re, vagy nem húzod el a sötétítőt, csak ugyanennyire.
    De mondom, mindenki úgy teszi tönkre a saját életét, ahogy akarja. :K Nem akarok meggyőzni senkit sem arról, hogy önsanyargatás ilyen körülmények közt élni. Nekem az lenne, bár én szeretek túrázni, horgászni, vagy csak simán kiülni valahova a természetbe. Akinek ez nem hiányzik, vagy akit ez nem zavar ezeknek az ingereknek a hiánya, az legyen benne boldog.
    Továbbá az sem tetszik, hogy tudat alatt is egyre jobban terelik az embereket effelé, hogy nekik igazából nincs is másra szükségük, csak ilyen kis cellákra. Látod, innen is hányan kedvet kaptatok egy kukatárolóhoz is, és sajnos mi is építjük a max 30m2-es mindenegybe "lakásokat", mert ezeket viszik.
    Csak az a lényeg, hogy legyen annyi helyed, hogy tudj aludni, mikor hazaérsz a munkádból, az se számít, hogy mennyire komfortos. Sőt, minél kevésbé az, annál inkább jó, mert vár a munkahelyeden a szép, ingergazdag közeg, színes "énidő sarokkal", meg a jógaszobával, rendes konyhával (főzzetek együtt a kollégákkal jelszóval), pingpongasztallal, meg hasonlókkal. Csak az a lényeg, hogy minél több időt tölts el inkább ott, mint bárhol máshol. Ilyen ez a XXI. századi rabszolgasors.

    Just a simple Lineman...

Új hozzászólás Aktív témák