Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BullZeye

    veterán

    válasz macilaci78 #66001 üzenetére

    Asztal v02.
    Monitortartó polc száműzve lett, helyette inkább monitor tartó karok lesznek.
    Asztallap mélysége nőni fog 90cm-re, mivel elfér, szélessége is változik picit a 2db 27" monitor miatt (bal oldali = 130+5cm, jobb oldali =150cm, nemi egyenlőség jegyében).
    Baleset megelőzés és helyhiány miatt lett az asztalláb az asztallap szélén teljesen, követlen jobbra tőle lesz a kanapé, és így még véletlenül sem akad bele senki alulról, valamint bal oldalán mint az új képen látható egy másik asztal lesz, amik összeérnek (valami gyors-rögzítővel egymáshoz csavarozva).
    Sarkai lekerekítése az tervben volt, csak még nem tudtam hogy lehet a programban megoldani, de már megtaláltam.
    Ami viszont kérdéses még, hogy megoldható e, hogy ne szögletes legyen az asztallap frontja, hanem mint a konyhapultoknál ilyen lekerekített (technikailag nem tudom megoldható e).
    Valamint hogy szemből is elérhetőek legyenek a kábelek, nyitottam egy ökölnyi magasságú nyílást szemből, így nem kell az asztalt elhúzni, ha valami probléma adódik.

    De közben rájöttem, hogy ez itt nagyon off, csak gondoltam reagálok a segítő szavakra, és megyek is át az asztalos topicba.

Új hozzászólás Aktív témák