Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz Exodion #118830 üzenetére

    Szakács haverom akkor vágta le majdnem a hüvelykujját, amikor a házi kolbászról húzta le a héját késsel...
    2,5 óra a traumatológián jó idő. :K
    Én 3× mentem vissza, mire az 5. orvos hozzá mert nyúlni, bibis volt a középső ujjam.

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

  • szaszlaci

    addikt

    válasz Exodion #118830 üzenetére

    Aki nem sérül, az nem is dolgozik igazán. :D
    Örülj, hogy nem sérült úgy, hogy maradandó legyen. Mert azt nem igen teszik rendbe azokon a csodás traumatológiákon... :(

    gordonfreemN
    Leginkább kemény anyagba való dübelek azok.

    Mi a kérdés, hogy valóban a Bosch nyerne-e három és fél százalékkal? Szerintem teljesen mindegy, nem ettől lesz jó vagy rossz. Kezdjük a gép és később az akku árával, beszerezhetőségével.
    Az akkut leszámítva maguk a csavarbehajtó gépek nem nagyon szoktak tönkremenni.

    Met
    Miután a termofejet leszeded, általában (vagyis tudtommal mindig) az alatta lévő részt ki lehet csavarni. Vízkövet le kell pucolni. Remélhetőleg a tömszelence gumija se ereszt a művelet után.

    Gravity1234
    A leírás teljesen jó.
    Az nem teljesen érthető, hogy 4 centi nikecell és 4 centi dryvit. Utóbbi a köznyelvben magában foglalja az előbbit, az egész rendszerre vonatkozik. Vakolatnak meg sok a 4 centi.
    Esetleg kérdés a falon az OSB és a nikecel közti vízszigetelés.
    Fontosabb a tetőn lévő vízszigetelő fólia, és főleg az állapota.
    Fura, hogy a födém vasbeton, és nem fagerendás megoldás. Annak a fóliájáról és hőszigeteléséről nincs szó, utóbbi lehet hogy van a gipszkarton alatt, lehet hogy nincs.
    Lakószint aljzatáról is jó lenne tudni, micsoda, hogyan szigetelt. Hőre és vízre.

    Nem volt konklúzió a múltkor, hogy ezek a házak felejtősek! Egyedül Donki Hóte copy-pastézta a kömkel fikablog hülyeségeit, pontosabban mindenszar konklúzióját. De ezt akkor is leírtam, nem tudom, figyelsz-e a mondandómra.

    [ Szerkesztve ]

    ■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

Új hozzászólás Aktív témák