Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz ctrlaltdel13 #76419 üzenetére

    nem, több fajta ember van, kitárgyaltuk tegnap is, probléma megoldó készségből mindig jó voltam, de generálni lehetőség szerint nem szeretek
    nem emlékszem, h építkezésen levő gyerekekről beszéltem, értő olvasás?
    "de, ha esetleg valami nem úgy sikerül, akár kivitelezés közben, akár később, és valaki megsérül, ne adja ég egy gyerek, "
    én a problémák megoldását keresem, de olyanokkal nem szoktam játszani ami szélsőséges esetben valaki életébe is kerülhet, ha hatályos jogszabályok szerint _kell_ terv és engedély, akkor kell, nem te fogod eldönteni
    gondolom az se tetszik, hogy pirosnál meg kell állni, nekem sem mindig, de kívánság műsor tibi bácsinál volt, nem jogszabályoknál van - persze ami nem veszélyeztet senkit lehet kiskaput találni adott esetben -
    úgy látom ma személyeskedés napot tartanak páran, ha ettől jobb az egodnak hajrá

    szerk:
    föccer
    erre szokták mondani, ami késik nem múlik:d épp elég szomszéd feljelentgetős sztori van, anno egyik ismerősöm előteret épített bejárati elé, könnyű szerkezetből, feljelentették, elbontatták vele + büntetés, ma már ez elvileg nem engedély köteles, de ez ma van, hogy kell-e hozzá terv azt nem guglizom ki:)

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák