Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Skizz

    addikt

    válasz Lauda #5564 üzenetére

    Amióta vihetem sétálni (veszettség elleni oltás), azóta mindig rángatom vissza, ha húz és mondom a vezényszót mellé, de úgy szarja le a bőrnyakörvet, ahogy van. :( Ha mondjuk nővéremmel megyek és lemarad, szól a kutynak, akkor visszafordul, sokszor még vissza is megy, de legalábbis megvárja azt, aki lemaradt, de ha mindenki ott van mellette, ráadásul szagot fogott, vagy megy előttünk egy kutya, akkor néha le kell ültetnem, mert félek megfullad. Ezen a letaposott havon meg aztán főleg necces a dolog, neki könnyebb megindulni, mint nekem megállni és ezt ki is használja. Tegnap hazafelé jövet, egyik kezemben cuccok, másikban kutya, hátamon táska, alattam jég, ez meg nekiment minden kutyának. Combomat meghúztam, a karom fáj, de túléltük. :D

    mod: mondjuk szerintem egy oka biztosan van ennek a mérhetetlen gyűlöletnek a többi kutya iránt; nem volt játszópajtása. Illetve egyszer, talán itt meséltem is, amikor egy sétánál egy kiránduló család ugyanilyen idős francia (?) juhászkutyájával játszott egy sort (bunyó), de azon kívül semmi. Ezért is féltem egyébként elengedni, mert az embereket (még) nem bántja, mindenkiben a játszópajtást látja, de ha kutyát/macskát lát akkor biztos, hogy nekimegy. Ha ez nem lenne, simán lehetne póráz nélkül sétáltatni már.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák