Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz jézusom #33730 üzenetére

    Nem, ezt írtam pont. Annak levágom a végét, a porcos fejet és alatt azt a puha szivacsos részt magát a csontot nem kapják meg. Sokáig emésztik és felnyomja a savjukat, tapasztalat.

    A zsírt azért veszem le mert ezek szobapenészek, én ülök a gép előtt tanulok a kicsi meg horpaszt mellettem éppen csak nem horkol az öreg ugyan ez csak 3 szobával arrébb. :DDD Ha minden zsírt megkapnak a kicsi néha kidobja este a csandrit, nem bírja még a gyomra. (nincs kereken egy éves se)

    Amit még nagyon szeretnek ha sült van itthon, már rendszeresen csontos karajt veszünk azt anyum lefejti úgy, hogy maradjon a csonton hús és megint leves lesz nekik a tápra belőle.(Igen mielőtt kérdezed persze ezt is mind lehámozzuk utána de csontosan főzve sokkal másabb az állaga és a szaga is, jobb. :D )

    Ez a láncos(két lánckarika van a tetején amúgy rendes vászon) szorító nyakörv bejött amúgy, 2x voltunk vele 20 perceket azóta nem húz a kis pöcsös, egyáltalán nem húz. Nagyon gyorsan tanul és köti össze a dolgokat. :))

    Frizbi, csomó, bot mindent visszahoz de a rendes labdát nem... odahozza megmutatja, hogy mi van nála aztán elszalad vele pedig minden mást ledob, hogy hajítsuk el neki újra.

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

  • cappa72

    nagyúr

    válasz jézusom #33730 üzenetére

    Én adok a kutyáknak csontot. Persze nem ész nélkül (sajnos ismerek olyat, aki túltolta a kutyájának a csontot, aztán műtét lett a vége).
    Keveset, többször, ha épp van.
    Sosem volt gond, igaz vizsla méretű volt mindhárom.
    Persze csirkecsont kilőve.

    B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

Új hozzászólás Aktív témák