Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #89309696

    törölt tag

    válasz Vesa #33038 üzenetére

    Halkonzervből a mexikóit meg a chiliset nyilván kihagyom, a sima olajosnak nem látom értelmét, mert nincs íze és az olajat oda se adnám nekik, ergo kuka lenne a leve, márpedig a levet is szeretik. Marad a paradicsomos meg a paprikás, bár mivel mindig kaptam paradicsomosat így a paprikásat még soha nem próbáltam.
    A cukor, só megmérhetetlenül kevés benne, E betűkkel nem tudsz mit kezdeni, hagymát se ehetne a kutya elvileg, de az is nagyon minimális a szószban. Más problémát nem olvastam az összetevői között, ízre sem erősek, nincsenek szétfűszerezve. Érdemes a sprotnit venni, mert egy százassal olcsóbb a heringnél pl. Márka is tök mindegy, az összetevőket kell végigfutni, hogy xilit ne legyen a szószban édesítőszerként.

    Általában úgy szokott lenni fejenként, hogy mondjuk hétfő-kedd táp, szerdán tápra 1 pohár Activia (ha nincs akkor fél kocka túró), csütörtök-péntek táp, szombat tápra egy paradicsomos halkonzerv, vasárnap-hétfő táp, kedd táp rizzsel (ha nincs akkor tészta), szerda-csütörtök táp, péntek táp két főtt tojással és így stb., ez teljesen random igazából. 40 Kilósak.
    Egyébként lehet kapni talán a Belcando csinál ízesítő feltétet tápra, mondanom se kell milyen drága, drágább a konzervnél. :D

    Jutalomfalatból kerekpiskótát szoktak kapni, fejenként 5 karikát vagy sima Győri háztartási kekszet 5 darabot. De ezt heti csak egyszer vagy kétszer, én nem tömöm őket jutifalattal naponta többször.
    Bár gondoltam rá, hogy a Pedigree mindenhol kapható sárgazacskós szarjait is adhatnám keksz helyett, mert ilyen ritka alkalmakhoz azt is lehet adni hiába bóvli.

    Tápból visszaálltam a Cibaura. Embertelen drága az N&D a kori óta, úgyhogy le kellett passzolnom, de az Acana is drágult, vállalhatatlanok most a prémium tápok. A Cibaut etettem régen, ismerem, azzal nem volt gond, nem akarok most új tápra átállni amúgy se.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák