Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kidus

    őstag

    válasz Lauda #2933 üzenetére

    Akartam mondani, gondolkodom a poston mar miota beirtad, de az elozoek figyelembevetelevel inkabb nem tettem, nem akartam vitat ebbol is.
    Viszont orulok, hogy utananeztel, meg annyi jo tanacsot fogadj el, hogy nem olcso tappal es szenhidrattal eteted a kutyat, inkabb minosegi tappal, hozza persze mehet rizs es teszta, de nem szukseges.
    Vagy hazilag fozott husi ( belsosegek is mehetnek akar ), ugyanugy rizzsel vagy tesztaval, de ez macerasabb.
    Nem kell tobbezres tapot venni, de egy Eucanuba peldaul tokeletesen meg tud felelni, lehet belole kevesebbet is adni, ha koltseghatekony akarsz lenni, es kiegesziteni, vagy bemehetsz egy allatpatikaba, es megkerdezheted az ott dolgozokat, mit ajanlanak, ami arban is es minosegben is jo.
    Ugyanezt allatorvostol is megkerdezheted, mintket helyen tudni fogjak, mi a legjobb megoldas.
    Nem erdemes hosszutavon "szarral" etetni a kutyat, kesobb tud problemakat okozni.
    Csontot pedig tenyleg kerulni, helyette ropogtatni es ragcsalnivalo, ami kifejezetten kutyaknak keszul.

    Assuming Control

Új hozzászólás Aktív témák