Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rivaul

    addikt

    válasz bb0t #25021 üzenetére

    Unom már hogy mindig mindent megúszik :W

    Hosszú történet... Ez egy családi ház amiben van egy nagyobb ház rész cca 100nm, és egy 26nm körüli. Egy közmű, telek, kapu stb de két bejárat a külön lakrészekbe. Én és a családom élünk itt mert a dédim rám íratta a tulajdonát anno. A másik családtag a nagymamám aki egész életébe csak itt verte magát és élősködött. Normális volt a viszonyunk, a westie-t is mi vettük volt párommal de mikor szétmentünk ő nem vitte vidékre, én meg nem olyan helyen laktam, így ide került a nagymama kérésére. Bár csak ne tettem volna. A viszonyunk ott romlott meg mikor átkerült rám a ház és kiderült hogy kb 10 éve semmit nem fizetett itt és nem is akar. Viszont az ingatlanra igényt tartana. Tehát elkezdett pereskedni amit el is vesztett. Közben a kutyaürüléket nem szedte, a gyerekeket baxtatta a kertbe stb. Így egy 2 méteres kerítés került a telek felére. Ez oldalanként 16x7,5m területet jelent így is. Ez ellen is perel amit kerületi szinten elutasítottak de polgári peren zajlik. A kaputól bejövő rész közös. Ott találkozik a két kutya. Sajnos a westien tölti ki minden nyomorát és egész nap egzecíroztatja. Csak percekre mehet ki, össze vissza eteti. Nem bánik vele mostohán csak egy frusztrált ideges kutyát csinált belőle. Ahogy Boni idekerült a barátkozását is tiltotta. Mikor a közelébe mentek egymásnak, kinyitotta az ajtót és ráförmedt a westie-re hogy "gyere befele azonnal". A kezdeti lelkesedés mostanra pánikszerű menekülés lett. Ahogy jöttünk be, a westi odajött, Boni meg megszagolta volna és már csak az odakapást láttam. Egy fél centis részen lehúzta a fülét amivel összevérezte magát a kutya.

    Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

Új hozzászólás Aktív témák