Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kew

    senior tag

    válasz Steady74 #21045 üzenetére

    Utólag nem nagyon tudod leszidni, csak ha épp rajtakapod :) Ők mindig az adott pillanatban élnek állítólag, már néhány perccel az eset után sem tudja, miért kapja a lebaszást.

    Bár én volt már hogy finomabb "ejnye mit csináltál" szavakkal illettem, mikor megtaláltam a helyén egy üres kajásdobozt, amibe még volt egy kis maradék (közben mutattam neki a dobozt), és mintha láttam volna a szemében, hogy érti a lényeget, és olyan elszégyenlős arcot vágott, persze lehet csak én magyarázom bele :D

    [ Szerkesztve ]

  • bb0t

    senior tag

    LOGOUT blog (1)

    válasz Steady74 #21045 üzenetére

    Azért a 10%-os inkontinencia arány az durva. 10-ből 1 kutya azzá válik? :F

    Az utólagos leszidás értelmetlen. "Ha hazaérve azt látjuk, hogy romokban a lakás, és leszidjuk a kutyát tudja-e miért kapja a szidást? Persze, hogy tudja: mert hazajöttünk." Valahogy így kell gondolkodni, de pl. mi most felszedtük a pelust és nem mindig kapjuk rajta a pisin, de azért kicsit megdorgáljuk és mutatjuk a pisi tócsát én is úgy veszem észre, hogy össze tudja kapcsolni.
    Pl. tegnap über módon megdicsértük egy kinti pisiért, mindkettőnktől jutifali plusz simogatás, hát mit mondjak, 5 percen belül volt még két pisi, és utána egyből jött a falatért. :D

    Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

  • zolynet

    addikt

    válasz Steady74 #21045 üzenetére

    Ez volt a nagy bajom nekem is, hogy utólag nem lehet lebaszarintani a kutyát, hiába csinált bármit is.
    Van két szőnyege a házában, rendre mindig kihozza. Hát ha annyi esze van, azt csak plussz 'fűtés".
    Kimosom, visszateszem. Na azt már kevésbé szeretem ha a lábszőnyeget viszi el. Volt már hogy azzal adtam neki egy kis sallert, csak h érezze ennek nem az udvarban hanem az ajtó előtt van a helye. :)

    Apropo az átszökős történetet azt hiszem lezárhatom, már több hete nem szökött át. Amit lyukat megfoltoztam (kötegelő) ott ugyan saras a drótkerítés, azaz próbálkozni elvétve lehet hogy próbálkozik de átmenni nem tud. Nyertem!!! :))

    Most 6éves Soma Úr, hát nem tudom h ivartalanítsuk-e. Mi is kattogunk rajta.
    Ugyan nem nyüszít mikor a szomszéd berni tüzel, de fel alá járkál, nem eszik, a fején látszik h totál nincs képben, másik dimenzióban van. Na akkor lehet hogy jobban megcibálja majd a kerítést.
    Úgy vagyok vele hogy vagy most ebben az évben vagy soha mert idősebb korban nem teszem ki műtétnek.

    [ Szerkesztve ]

    Life is too short to stay stock!

  • Daffni2

    addikt

    válasz Steady74 #21045 üzenetére

    Több komolyabb tanulmányt is végigböngésztem, több orvossal is beszéltem mielőtt az ivartalanítást elvégeztettem volna.

    A hormon hiánya miatti következményt szinte a legtöbb nem látja igazoltnak.
    Műtéti technikai "probléma" a leggyakoribb vélemény.Mostanság pont ez miatt a méhet nem távolítják el teljesen.

    Sőt ivarérettség utáni beavatkozás esetén sokkal nagyobb valószínűséget tulajdonítanak a vizelet visszatartási problémának.

    Egyébként pedig ha esetleg mégis létrejönne a vizelet visszatartási probléma,homeopátiás szerekkel tökéletesen kezelni lehet.

    [ Szerkesztve ]

    "Aki ad,az nyer"

Új hozzászólás Aktív témák