Új hozzászólás Aktív témák

  • killer_04

    csendes tag

    Szép estét!
    Most találtam erre a topicra. Nem gondoltam, hogy itt PH-n is van kutyás topic, pedig amint látom nem éppen most jött létre...
    Jelenleg három kutyám van, két szuka, és egy kan. Nem szaporítom őket, semmi félreértés ne essék. Kisgyermekkorom óta érdekelnek a kutyák. Sokat foglalkozom velük, nem tartom őket láncon, és megfelelően vannak gondozva. Sajnos manapság elég sok esetben ez nem így történik. :(
    Olvastam, hogy aggódtok a lihegés miatt. Jó időben nekem is lóg a nyelvük, ez így van rendjén. Fő a friss víz, ahogy ezt előttem is írták. Nekem rettenetesen félnek a víztől. Nem tudom miért, nem voltak vele félemlítve. Kölyökkoruk óta irtóznak tőle, így nem tudom őket locsolni ha meleg van. Szerencsére rövid a szőrük. Az előbb etettem őket, és meglepően tapasztaltam, hogy a két szuka (Maya és Kira) remegett.:D Igaz, kicsit most hűvösebb az idő...
    Itt van róluk pár fotó.

    [L:/dl/upc/2012-08/12/248162_lqmiwpcchz48gwps_p4110045.jpg](IMG:/dl/upc/2012-08/12/248162_lqmiwpcchz48gwps_p4110045.thumb.jpg)(/IMG)[/L]

Új hozzászólás Aktív témák