Új hozzászólás Aktív témák

  • bwpkl

    csendes tag

    válasz wassermann #298 üzenetére

    Én is kacérkodtam a Passporttal, de az én szerelő mániás énem nem viseli el azt hogyha valamit nem tud szétszedni, a passportot meg nem nem lehet szétszedni.
    No nem azért szeretnék szétszedni egy ilyen klassz kütyüt mert hülye vagyok hanem azért mert ha esetleg elromlik a passportban egy alkatrész és nem feltétlen a merevlemez része, mert mondjuk peches vagy és leejtetted, vagy esetleg valami hülye havernak kölcsönadtad és az meg valami rejtélyes dolgot csinált vele, és többé nem akar szóba állni veled a kedvenc hordozható tárad. ilyen megfontolásból én egy külső rackben gondolkodom. igaz hogy a létező legdrágább a piacon de a legtöbbet is tudja.
    1:IDE, SATA, SATA2 winchester
    2:alu tok igényes külsővel
    3:eSATA, vagy USB portokkal kapcsolódhatok a gépemhez ha az képes rá (és képes rá) előbbi esetben rendkívül gyors az adatátvitel ami néha megér minden pénzt.
    Ezért döntöttem e mellett. [link]
    http://www.acryan.com/alubox/ACR-HD50114.shtml
    Neked mi a véleményed,
    Nekem elég egy 120-as winchester is, aminek a márkáját nem mellesleg én választom ki igy akár lehet benne egy WD Raptor, vagy egy Seagate Momentus (észemről valszeg az utóbbi).
    Ha valamelyik összetevő elromlik akkor az csere, de Passport esetén ha valami gubanc van mondjuk sector hiba akkor kuka az egész.

Új hozzászólás Aktív témák