Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz Frosttide #2112 üzenetére

    Tehát ugye a Micro-B aljzat az függőleges helyzetben van és abban a kábelt vízszintesen kell feszíteni. Vmi érintkezési probléma, PCB-n a forrasztás engedett el, vagy más, azt most nem tudom..?
    A garit a nagyker intézi, ahonnan beszerezték, de ha helytálló a hiba=így szinte használhatatlan, akkor cserélniük kell.

    (#2113) Klara_: " meg kell nezni mielott megveszi az ember, ha 2014 vagy ujabb matrica van a nyakon" - hát csak ugye erre nem mindenhol van lehetőség, főleg netes rendelésnél nem. Vagy ha nincs készleten, akkor csak a próba kedvéért nem nagyon fognak x darabot berendelni, hogy megnézegesse az ember, melyik, miféle.
    De azért jó tudni ezt is, esetleg majd vki kis összefoglaló infót, vagy táblázatot erről is össze lehetne dobni.

    (#2114) Polllen: hát 24/7-es használatra tényleg a Red való, de 2,5" méretben csak 750 GB - 1 TB van belőle. Bár szerintem egy jó alu rack-ben, egy normál notivinyó is bírja x ideig. Azok amúgy is strapabíróak, pl. fejparkolásból is 2x annyira vannak hitelesítve, mint a legtöbb 3,5".
    Amire figyelni kell, hogy megfelelő tápot kapjon és ne melegedjen túl.
    2,5" 1-4 TB-os alternatívákat pedig összeszedtem nemrég árak szerint is, végén a rack-es megoldásokkal:

    Nagy tárhelykapacitású 2,5" külső merevlemezek

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák