Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maj-viktor

    őstag

    válasz szmyky #63374 üzenetére

    Gondolom teló maradt.. így -10-20% a "használt miatt"...
    (csak máshogy leírva jobban hangzik, mintha totál lehúzták volna)

    Amúgy az "extended" az a gyorsposta... szal? Miazhog "sima gyorsposta"!? Van a sima posta, a gyorsposta (EMS) és a futár (DHL)

    Nekem most a jófej PayPal visszapostát utasított el... de ez hagyján! A posta elvesztette (legalábbis trackben nem lett kézbesítve), de kivizsgálták és levélbe azt mondják kézbesítették... engem meg hülyére akarnak venni! Ja akkor a track történetben miért nem látszik... szal én tényleg buktam - persze nem hagyom! (ha semmit nem akarnak kiköhögni)

    [ Szerkesztve ]

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

  • GIJoe

    addikt

    válasz szmyky #63374 üzenetére

    Szóval telefont kiválasztottam, új csicsa legalábbis annak volt hirdetve +
    europe extended shipping service megvettem (32$) +4$ a Belgiumi átrakó miatt, (még gyorsabb szállítást ígértek és, teljes elkerülést...) meg fizetéskor derült hogy a Paypal költséget amit a cég fizet azt is kifizettem na mind1, had jöjjön (gondoltam én)
    Telefon megérkezik 2 hét alatt, sima EMSel, Áfa kifizet, csomag kibont szép használt telefont...remek írok nekik. Oké véletlen előfordul az ilyen, alaposan dokumentáltam képek minden, fel tudnak ajánlani 14$t :)
    Oké ekkor jött a claim, > én küldjem vissza, de úgy ahogy az eladó kéri, oké mondom
    ír az eladó:csakis biztosított lehetőleg gyorspostával, és írjak rá 15$t értéket és ...stb
    (volt rá példa h régebben visszaküldtem, és véletlen elveszett a csomag, ó... az itteni postással konzultáltam hogy ha nagyon akarom itt is meglehetne oldani h a követő szám ne mutasson átvételt, de átvettem.. kmh.)

    Szóval, ezt fizettem feleslegesen 32+4+meg az áfa, (ha van akkor nem innen rendelem, 200$ felett free DHLük van)+használt volt, és erre küldjem vissza, tehát 375$ ba lett volna hogy visszakapjam a 226$om, mondom köszi nem. Tehát eleve 140$ bukta, + szerintem 30$ vigaszdíjt érne hogy használt a telefon, vagy nem tudom ezt hogyan állapítják meg... ennél sokkal sokkal jobb az Alipay...

Új hozzászólás Aktív témák