Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maj-viktor

    őstag

    válasz Anonymus23 #42572 üzenetére

    Nekem csak a jún-júl eleji időszakba van ez a "csodás" 2hetes szállítási idők... mostanra visszatért a 3-4hétre... sajnos!
    (TN-es vám/áfa alatti csomagok)

    (#42573) pomphl
    Akku-kra elég régóta "ugranak", a "kint vámosok"... azaz a kínából kijövő ellenőrzéskor!

    (#42574) lazlogogola
    Ha magánszemély vagy (magáncélra rendelted, nem számít, hogy vállalkozó vagy, ha nem ezzel kereskedsz), nem kell vele foglalkozni, az csak "kereskedelmi berendelésre vonatkozik", ha ezzel üzletelsz és nem 1-1db-ot hozatsz be, hanem többet... kereskedelmi mennyiséget! 3-5-10-20db

    Múltkor valaki lefényképezte az "új vámos tájékoztató papírt"... az alapján amit olvastam azon... értelmezd is mit írnak... ha jól emlékszem még félkövér és aláhúzott is volt az a bizonyos mondat!

    (#42577) aytukabozs
    Azért ezt ne jelentsd ki teljesen... épp milyen vámost fog ki és az milyen kedvébe van... a 22€ határ az érvényes... a kiegészítés, amit folyton felhozol / felhoztok, mind szép és jó, de gyakorlatban nem sokat ér!

    (#42582) timarcell
    Szerintem fogadd el és ne foglalkozz vele... annyira nem lehet zavaró... sajnos ilyen a gyártói technológiája tudtommal, hogy minimális hibaszázalék van... 0,1%, stb. bizonyos programokkal meglehet próbálni "javítani"... kérdés fekete vagy fehér a beragadt pixel!? a fehér zavaróbb szokott lenni, főleg filmezéskor!

    (#42583) gooool
    Ez sajnos számodra szinte mindenképpen bukótörténet...
    felajánlott 2 lehetőséget.. válassz! (sajnos ez ilyen történet)

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Új hozzászólás Aktív témák