Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • El_Diablo

    tag

    válasz aytukabozs #35032 üzenetére

    Én már el sem olvasom amiket ír. Fossa a betűket, állandóan ismétli magát, okoskodik, fontoskodik. És a legszebb, hogy write only üzemben megy....

  • maj-viktor

    őstag

    válasz aytukabozs #35032 üzenetére

    Leellenőriztem... csak mire módosíthattam - kicsúsztam az 5perc hsz módosításból...
    (az meg miért írom ezeket a hsz-eket úgy, meg ismételve, stb. jó oka van! Egy kezdő rendelővel "így kell beszélni"... persze mi akik már sokat rendelünk ezeket a kisujjunkból kirázzuk, de én ezeket nem azoknak írom... én a kezdőknek akarok és próbálok segíteni! (szerencsére azért páran - kezdő rendelők - azért örülnek az írásaimnak - kommenteimnek, mivel feltétlezem, akkor nem bombáznának a PM-ekkel, hogy így köszi - úgy köszi a leírást - blogbejegyzést, kommentet - sokat segített, stb. (bár azt is tudom jóha 100-ből 1 ember "köszöni meg" a fáradozásaimat) És ezek az "írások" ismétlen, nem nektek szól, akik napi szinten rendelnek, hanem aki most kezd belevágni a külföldi rendelés témába!

    (abba igazad van, hogy miért került hibásan elküldésre a kommentem, de sajnos mire újból leellenőriztem - végig olvastam, lejárt a szerk. idő, és a linkeket nem is néztem, mert jónak tűnt - csupán az a fránya szóköz volt a végén, emberi hiba - előfordul, az ismétlést meg feljebb elmagyaráztam, miért raktam be 3x is)

    Tudom, hogy te nem bántásból írtad most ezt, ellenben El_Diablo-val akinek valamiért böki a csőrét, hogy ide merek kommentelni... és csak okoskodásnak jön le minden kommentem... hát de basszus, nem erről szól a fórum, hogy segítsünk egymásnak!? Hogy egy tapasztaltabb egyén segítsen egy kezdőnek!? O.o

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Új hozzászólás Aktív témák