Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orkester

    senior tag

    válasz orkester #325 üzenetére

    Ma volt egy hosszabb beszélgetésem a kínaival. Kértem nézzen már utána, hogy biztos jó tracking számot adott-e meg. Erre felhívta a szállítóját, mert nem ők adják fel a csomagot, hanem átadják egy 3 félnek aki elviszi a postára :U és persze úton van, tuti. Mondtam Neki, hogy mégis akkor mi a franc van, hogy 10 napja semmi információ, közben többeknek mostanában ennyi idő alatt itt a csomag, erre csak jött a kitérő válaszaival, hogy körülményesek most a vámosok és lassúak is, stb. Mintha nem akarna megérteni.
    Csodák csodájára ma estére megjelent egy infó, Jan. 4. helyett Jan. 12-én fel lett adva a csomag. :W Hát kösz. Ezért fizettem Neki + 6 USD-t a "sürgősségi" (=másnap feladja) HongKong postára, különben pár napot - ezek után ki tudja mennyit - várnom kellett volna, hogy a China Posttal adja fel. (Azt már csak halkan jegyzem meg, hogy az árban eredetileg Singpost volt.)

    [ Szerkesztve ]

    PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

Új hozzászólás Aktív témák