Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SSlyTR

    aktív tag

    válasz Zeki #26411 üzenetére

    Ebben 100%ig egyet értek. Az értékeléseknek az a lényege, hogy ha nem vagy megelégedve, akkor hangot adja a véleményednek. Az emberek tudják meg, hogy milyen az eladó. Ha nem az igazságot mutatja az értékelés, akkor mi értelme van. Nagyon sokat annyit írnak, hogy excellent, meg A+++++, én általában leíro tömören, hogy mennyi idő alatt jött meg, és postázta és hasonlókat.

    Most pl egy olyan dologra adok 2 csillagos értékelést, ami kicsivel több mint 30 nap alatt jött meg. Ez még rendben van, de a minősége vacak. Ha itthon bemegyek egy boltba jobbat veszek ennyi pénzből. 10 ezerbe került, nem fogom visszaküldeni 4-5 ezer forintért. Eladom inkább és emberünk kevés csillagot kap.
    Jah már 3-4 napja írtam neki, hogy 2 csillagot kap, nem válaszolt.

    [ Szerkesztve ]

  • #73959936

    törölt tag

    válasz Zeki #26411 üzenetére

    Közel sem akarok szentnek tetszelegni, de: a bibi csak az, hogy mikor licitáltam tudtam és láttam, hogy TN nélkül indul el a csomi (már persze, ha egyáltalán elindították....) Tudom, hogy igaz, amit írsz, sok szem...ferdesz..van, de ebay (paypal lévén) a pénzem visszajött (bocs megítélték...) bár a másik is igaz, hogy azt használta 40 napig, csakhogy nem tudom bizonyítani mindazt, amiért negatívat kellene neki adnom -

    Valahogy majd tízezres eladás után is - majd 99 %-os pozitív visszajelzése van, tn nélkül simán lenyúlhatták még odakinn is, és csak 4 kiló...

    Így hát nyelem a mérgem, mert kezdhetem az egészet újra, mert szeretném megvenni majd mástól. Van tapasztalatom a várásban, már megtanultam mit jelent Kínából rendelni, a telómra 77 napot vártam, mire megjött és úgy sem volt jó, hogy állandóan a track kergetőket néztem, hol is van már, mikor érkezik. Ez a fajta vásárlás azoknak jó, akik bírnak várni, vagyis türelmesek, és akkor amikor vettem elkezdődött ez a mindentmegvámolok dolog, úgyhogy értelme sem volt, mert az áfát is kifizettem.

    A 2.vásárlás már dhl-lel jött, valami 16 dodóért, 8 nap körül a kezemben volt, úgy-hogy elfelejtették bekérni az adatokat a vámhoz. (áfához)

    Na üdv. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák