Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • El_Diablo

    tag

    válasz kgymac #24307 üzenetére

    Ja, azt a 110 mérföldet meg teleporttal tette meg 2 nap alatt La Jolla-ból Los Angeles-be... Imádom ha valaki ész nélkül találgat... :W

  • rokeon

    csendes tag

    válasz kgymac #24307 üzenetére

    Igazából a sok idő a postán leadás( első bejegyzés a tn-en) és a posta raktárából a pl. repülőre felrakás között telik el. Megnéztem Sg-s, angliai tn-eket is. Eddig mindnél igy volt. Az sg irta h info beérkezett, ekozben meg a quantium irta hogy a csomag fizikailag bejegyezve súllyal mindennel együtt(és ugyanaz a dátum, idő volt mind a 2-n) edit: de hát ez persze változhat is akár( ha kikér valaki egy tn-t(ha lehet) és nem használja fel, kicsit telespamelnék a postát szerintem.

    Közben rájöttem hogy mire gondolsz szerintem:
    1. Én hongkongból kapok csomagot, a hongkongi postán feladják singpost-tal magyarországra.
    2. hongkong és singapore között a quantiumsolutions szállítja a csomagot
    -itt létrehozza a quantium a TN-t(information received), beregisztrálja hogy fizikailag átvette a csomagot és küld egy rekordot a singpost-nak is, aki kiírja a tracking oldalára hogy a tn regelve van és írja hogy ez nem feltétlenül jelenti at hogy fiikailag is átvette a csomagot)
    3. ugye az emberek többsége a singpost trackinget figyeli ha singpost-tól vár csomagot, és a singpost az information received és a despatched to overseas közötti quantium szállítást nem írja, csak azt látod hogy az első két bejegyzés között napok teltek el.

    így hát jogos a feltételezés, de szerintem még mindig nem lehet kikérni TN-t csak úgy.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák