Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz szili.tamas1 #18071 üzenetére

    Csak lehet valami okos másképp küldte, volt már rá példa. Külön kértem több címre cuccokat aztán belevágták egy csomagba az első címre...nyilván senki nem küldözget nekem ajándékot:) De még senki nem reagált hogy esetleg másképp küldött volna valamit.

    Outlander: Vmelyik nap kaptam a levelet, hogy küldjem az adatokat. Szóval nincs ingyen:D Csak nem tudok mit küldeni...nem az a problémám hogy itt van és nem merem kibontani, hanem letétbe rakták és fogalmam nincs mi az.

    janaman01: Azon ne lepődj meg, CN kicsit összeomlott. Volt olyan CN csomagom mostanában ami fél világot bejárta:) Szeptemberig meg max 2 hét alatt itt voltak espeeden keresztül Being CN cuccok.

    szerk: rendeltem 3 olcsó telót, de 3 csomagban, mindenkinek legyen itthon viber meg kiskutyafüle, lehet azt adta fel okosan az eladó egyben..szóval lehet az, az már lehet 1.1kg körül, persze nem válaszol, pp-n tracket se adott csak külön, azoknál a trackeknél meg annyi látszik aug-ban postázta az október végi rendelést, tehát valszeg fake...

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák