Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anonymus23

    veterán

    válasz Habugi #3 üzenetére

    Neked is és mindenkinek is (na jó, nem mindenkinek ;] )

    ;) - The Power of the Light Side

  • velizare

    nagyúr

    válasz Habugi #3 üzenetére

    akkor a seekeres buildem:
    3x china
    2x alps
    1x valami

    a sárga modokba explosive damage modot kell rakni, a többi szabadon választott. képet emiatt nem csináltam róluk.

    a build egy pillanatnyi állapotot tükröz, elég sok lehetőség van még optimalizálni:
    btsu kesztyű;
    wyvern (fegyvertok) helyett most wyvern van. ennek az az oka, hogy d&hból nem esett destructive talentes, amire sárgát tudnék pörgetni (vagy fordítva);
    destructive talentes alps mellény;
    jobb sárga modok;
    valami értelmes secondary;
    nagyobb elektronika rollok a páncélokon, így kiváltható lenne 1 sárga valahol elektronika helyett skill haste-re.

    kicsit bővebben:
    a fegyveren a robbantós buildhez ezeket a talenteket találtam jónak:

    a páncélokon röviden mindenhová destructive a jó.
    a chesten azért van most payload, mert aktív talenteset kaptam jót, és azt nem tudtam átpörgetni;
    illetve kesztyűre jobb a terminate, elég gyakran ölsz a golyókkal;
    a fegyvertokra meg nem esett olyan;
    a hátizsákra nem igazán jó a capacitive, oda tech support lenne jó, de dupla passzív talentes modellem van. ráadásul elég jó, szóval nehéz lesz cserélni;

    és akkor maga a céleszköz:

    a jobb oldali, képen is látható damage mod jó, a bal oldali nem annyira, középre meg nem esett még (oda a tu5 hozottt be damage modot), szóval ott most skill haste van. így most capelt a cooldown 10s-nél. ha ide mást rakok (pl. +6 golyót), akkor felmegy 18,2s-re.

    [ Szerkesztve ]

    Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

Új hozzászólás Aktív témák