Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Matthewsz

    aktív tag

    válasz benvolio #430 üzenetére

    Én is hasonló cipőben járok ugyancsak a wabardnál, eddig ok, viszont van a mabisz díj, amit még nem tudom hogy kell számolni. Először is ezt kinek a nevére írják fel? Az "új" tulajéra, vagy a régire (tehát rám), mivel ugye én nem fizettem a kötelezőt? Január 1-től kell számolni, vagy a szerződés megszűnésének dátumától? Még ha január 1-től is kell számolni akkor is jobban járok, mert tizenezer forintra jön ki csak a mabisz, és ezen kívül valahol újrakötni plusz 5-7k.
    Csináltam a wabard honlapján díjkalkulációt, mibe kerülne ha újra megkötném (mivel hivatalosan díjnemfizetés miatt csak ugyanannál a biztosítónál lehet megkötni újra). Hát én nem tudom hova szálltak el ezek, de 30k-ra jött ki a dolog, negyedéves fizetéssel kezdő befizetendő összeg: 19k. WTF? :Y
    Vasárnap kötöttem máshol újat, de annak semmi értelme nem volt, mivel ugye csak ugyanannál lehet kötni (ezt utólag olvastam). Ezzel kell valamit kezdenem, vagy felejtsem el, és majd küldik a levelet, hogy bukta van nem kapták meg az adásvételit meg ilyenek?

    Lehet, hogy nem a PH a legmegfelelőbb hely ilyeneket kitárgyalni, de csak itt fórumozok... :DDD

Új hozzászólás Aktív témák