Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabesz87

    veterán

    Sziasztok. Egy kis segítségre, tanácsra volna szükségem. Tegnap volt egy koccanásom, dugóban araszolva hátulról belém jött egy csaj. Elbambult, vagy a fene tudja, részletkérdés most. Betétlap egyikőnknél sem volt, rendőrséget hívtam, amiről ő hallani sem akart, sőt begazolt, és elment. Persze minden adata megvan, személyi, tel.szám, rendszám. Feljelentés megtörtént. Ami engem leginkább érdekel, hogy mikor, és hogy tudom a kocsimat megjavíttatni! Felhívtam a biztosítómat (Allianz) és a Cascomra elindították az ügyet. Sajnos nem értek ezekhez a biztosítási, pénzügyi, jogi dolgokhoz, úgyhogy nem igazán értettem 100%-osan, amit elregélt az ügyintéző hölgy. Lényeg, hogy felvették a kárt, majd jön a kárszakértő, az én önrészemet levonják (vagy valami ilyesmit mondott), és aztán majd megkeresik az okozót ill. a biztosítóját, és vele intézik. Engem az egészből az érdekel, hogy akkor anyagilag nekem ebből nem lesz károm, ugye? Tehát nem nekem kell kifizetnem a javítást, és majd várhatom fölöslegesen, hogy megtérítse a másik biztosító? Ill. nem tudom miért az én Cascomra kell ezt intézni...nehogy aztán nyoma legyen ennek, hogy káresetem volt, és emiatt drágább lesz jövőre a Cascom. Megköszönném a hozzáértők segítségét, tanácsát!

Új hozzászólás Aktív témák