Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kisza25

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz kopogo #103 üzenetére

    Érdekes módon egyáltalán nem érezni, hogy mikor kapcsolgat a klíma, már csak azért is fura, mert kia ceedem volt 5,5 évig, ami 2011 1,4 benzin 105 ló volt és ott konkréten érezni lehetett, hogy elment az erő, majd visszajött...
    Lehet itt az elektromos gázpedállal játszottak valamit, de egyáltalán nem tudom mikor kapcsolgat.
    Biztos elvesz valamennyi erőt, de én nem szoktam kapcsolgatni előzéshez, eszembe sem jut
    Múltkor 450 km pályáztam klímával 130-150 között tartva, ahogy a forgalom engedte, 1x sem jutott eszembe, hogy kikapcsoljam a klímát
    Amúgy a fordulatot is "lassan" ejti vissza mikor teljesen lelépsz a gázról, nem veszi el egyből teljesen 0-ra, hanem hagy egy pici gázállást hagy neki pár másodpercig, hogy ne bólogass váltásoknál
    Ezt amúgy csak akkor vettem észre mikor pillanatnyi fogyasztást néztem, okos rendszerek már ezek:)

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Új hozzászólás Aktív témák