Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rii

    nagyúr

    válasz Pocee #823 üzenetére

    ha volna időm, lőnék képet amikor lehet látni h az egyik repülőnek nagyon rövid-hamar eltünő kondenzcsíkja van ... a másiknak meg kilométerhosszan megmarad - egyidőben

    attól még hogy rengeteg probléma van a világban, nem jelenti azt hogy a camtrél nem valós ... de lehet hogy ez is csak egy ártatlan dolog, ami mögé szándékosan összeesküvés elméletet gyártottak, mint a laposföld

    én pld. annak is örülnék, ha a hold-mesterséges bázis-ról valaki el tudná mondani, hogy miért nem lehet
    mekkora lenne a tömege a holdndak, ha belül "csak" egy vázszerkezet lenne, és a földre akkor nem tudna akkora gravitációs erővel hatni, mintha egy tömör égitest lenne.

    örülnék ha a cemtrél hamis összeesküvés lenne, ... leginlkább az ártatlan állatok, növények miatt

    mert'hogy mi emberek voltunk ilyen ostobák, és beettük a tv-t, izaurát, dallast ... és emiatt teljesen lehülyültünk ... az a mi sarunk ... de hogy ebből fakadóan a háttérben merő gonoszságból egy csoport midnenféle élet-természet-ellenes dolgokat csinál, és szenvednek az állatok, növények ... na az ami nagyon bánt.
    mert ők semmiről nem tehetnek ...
    mi emberek igen ...

    szóval legyen a camtrél ártatlan ...
    benne vagyok

    ( jaja ... vidéki vagyok ... éltem bp-en is 12 évig, de kimenekültem 6 éve ...
    2 kutyus
    2 disznóróka - élnek örökké, nem lesznek levágva
    28 kecske

    " ... de próbálj meg autóval Pestről télen kimenni Bécsbe... végig párás lesz az ablak ha nem fűtesz ... "
    jaja ez megvan
    tavaly a szervizbe elfelejtettek valamit visszadugni, nem ment a motorhőt beküldő ventillátor, már 2 perc utána lehúzott ablakkal kellett mennem ... :D )

    [ Szerkesztve ]

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

Új hozzászólás Aktív témák