Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • brazos

    senior tag

    válasz HXY #40968 üzenetére

    sehogy, mert a Bionic32 oprendszerbeli fájlok, és függőségek nem felelnek meg már a 19-es Kodihoz sem! Főleg a python miatt nem, mert a Bionic32 még 2.7.3-as pythont használ oprendszeri szinten, a 19-es kodihoz már 3-as python kell oprendszer szinten, a 20-as Nexus Kodihoz, meg ennek egy magasabb verziója, ezt a Bionic32 puppy nem tartalmazza. Tudom, mert a Puppy Linux fórumban én is csináltam próbaképp olyan Bionic32 verzióhoz való Kodit, ami 17.6-os verziójú, és ettől újabb már nem megy rá, próbáltam, de az eltérő oprendszeri fájlok, függőségek miatt ez nem jön össze. Ha a Bionic 32 puppy PPM-jét(csomagezelőjét) megnézed, és abba beírod -kodi- (simán, idézőjelek nélkül), és erre rákeresel, a csomagkezelő csak a 17.6-os kodit ajánlja fel telepítésre) Ezt minden probléma nélkül fel tudod tenni a Bionic32 puppyra, de azért nem árt tudni hogy a kodihoz milyen fájlok is tartoznak, nehogy felesleges dolgot tegyél rá, vagy valamit lehagyj róla netán. Ezzel kell sajnos megbékélni, de a 17.6-os odira is fel lehet tenni jópár addont, no nem mindent, ami a movieshark repóból elérhető, de azért nem maradnál néznivaló nélkül. De Netfilx Amazon, Disney, és RTL+(most) felejtős. Továbbá, ami nálad még probléma lehet, az a képernyő felbontás normáltól eltérő volta, ami ugye eee pc esetében 1024x600, vagy 1024x800 as felbontás, és ehhez normális linux drivert se nagyon találni, ha mégis van ilyened, akkor nagyon örülj neki, és vigyázz rá, mentsd le, mert az kincs.

    [ Szerkesztve ]

  • brazos

    senior tag

    válasz HXY #40972 üzenetére

    Ha elindult rajta és jó felbontással működik a Bionic 32 puppy(gondolom, hogy ez a puppy az angol nyelvű verzió) az Atomos gépen, akkor a Kodi-val sem lesz gondod megjelenítés terén.
    Gondolom a te géped is egy ilyen cucc lehet. Igazából a puppyhoz szerintem az AMD Radeon HD 6250 videórészes cucc a jobb, mivel a Bionic32-ben alapból, kernelszinten van radeon videó driver, én is Ati Radeon HD kártyás gépet használok, és emiatt nem kell drivert keresgetnem a puppyhoz. Régebben NVidia kártyám volt, ott mindig drivereket kellett keresgélnem a különféle puppy verziókhoz, nem volt egy álom.
    Még egy fontos dolog, puppy linuxnál, főleg ennél a régebbi Bionic32-nél felejtsd el az apt ot, mivel alapból ez nincs a pupyba betéve, csa a puppy ppm csomagezelője van, abból tudsz telepíteni, illetve, ha a neten esetleg még valahol találsz 32 bites Bionic-Kodi-17.6.pet csomagot, akkor azt még felteheted a gépedre.

    [ Szerkesztve ]

  • cof

    veterán

    válasz HXY #40968 üzenetére

    A laptopot 90%-ban Kodival használnám a moviesharkos kiegészítőkkel.

    Próbáld ki akkor a LibreELEC-et is, szerintem menni fog rajta gördülékenyen.

    Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

Új hozzászólás Aktív témák