Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • amanoba

    őstag

    válasz Fishor #370 üzenetére

    Szia!

    Nem olyan rég az aldiból szereztem be rollert, ami majdnem koppra olyan, mint a lidle -ös. (színben és az összecsukószerkezetben tér el egy kicsit sztem)
    Elégedett vagyok vele, tömegközlekedés kiegészítésre használom, de az első napján például körbejártam vele Esztergomot, sőt még Párkányba is átgurultunk.

    189cm vagyok és 99kiló (szigorúan reggeli előtt, kétbetűs kitérő után, alsóban mint a boxolók :DDD ), de ruhában, táskával bőven 100 fölött vagyok. Eddig bírja, bár alig két hét alatt nem lehet hosszútávú következtetést levonni. Nekem elég a legfelső kormánymagasság ami asszem 103 vagy 105cm.
    Egyébként korábban pont ezt a toldysportos rollert nézegettem én is, aztán úgy voltam vele, hogy kipróbálom az olcsóbbat, ha nem jön be, kevesebb bukóval el lehet adni, aztán lehet upgradelni lengéscsillapítósra.

    Az említett lengéscsillapító néha bizony jól jönne, érzem hogy ráz, de nekem még nem kibírhatatlanul.
    Javaslom, hogy ha van lehetőséged próbáld ki mindkettő fajtát, sok minden függ attól is, hogy milyen az út minősége amin használni fogod, és hogy milyen gyakran.

    Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

  • ViragL

    tag

    válasz Fishor #370 üzenetére

    Javaslom, hogy menj ki a Decathlonba, Ezt ki tudod ott próbálni, ugyanaz a konstrukció mint a Toldysport, csak tárcsafék nélkül. Nekem ilyen van, a Kossuth téren próbáltam rugózás nélküli rollert, érezhető volt a különbség.

Új hozzászólás Aktív témák