Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Somatom

    veterán

    válasz wanted5 #15479 üzenetére

    +1
    Egyetlen topiklakónak sem jutna eszébe hekkelni a rollerét. Ha 25 a max., akkor annyi. Itt senki sem próbálna nagyobb akkufeszültséget, motort, vezérlőt barkácsolni bele, mint amire tervezték.;]

    [ Szerkesztve ]

    Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

  • eFeMeR74

    senior tag

    válasz wanted5 #15479 üzenetére

    Ez egy fórum ahol megvitathatjuk a tapasztalatainkat. Hány ember perelte be a gyártot anyaghiba miatt lásd DigitXT. Ô tudna beszélni a törésről pedig ugy tudom gyári súly alatt használta a rollerét és mégis nem egyedi eset. Mondom az egyik legelterjetebb Xiaomi rolleről beszélünk. Elég sok tapasztalat van vele. Defekt,kormánykopás,recsegés stb. Te nyugottan tarsd be a gyári ajánlásokat ( Mindenben) és ne vegyél olyan rollert ami 100kg enged hivatalosan. Sőt levegős gumis rollert se használj, mert defektet kaphatsz és tolhatod vagy fejreállsz. Nem a súly határ miatt lesz balesetveszélyes egy roller. (Müxaki állapot,guminyomás,fék állapot,sebesség stb.)A gyári guminyomás ajánlás a 8,5col Xiaomi roller esetében 3,5bar használd azon és ne foglalkozz azzal, hogy aki 90+(Az alatt is egyébként) annak már 4-4,5 bar javasolt. Tapasztalatok alapján. A firm módosításról már ne is beszéljünk Én értem mit akarsz mondani, de ha én vagy bárki leirja a véleményét ami a te elképzelésed szerint felháborító, mert ez és ez van akkor ne foglalkozz vele.
    Átlapozod. De én akkor is leirom, hogy ez a roller használható (Szerintem)120kgig is sik terepen és kész.
    Ha valaki ragaszkodik a gyári adatokhoz és mondjuk 110kg akkor majd eldönti, hogy ez jó igy neki vagy nem. De , hogy jogilag megállja a helyét hozzáteszem " Csak saját felelőségre"
    Ami egyébként amúgy is igy van minden veszélyes eszköz használatánál. Na ennyi.

    MI Box S-Archer-OP8T-NSA310-Toshiba A300-MI Robot Vacuum-RoidmiF8

Új hozzászólás Aktív témák