Új hozzászólás Aktív témák

  • Gardaai

    senior tag

    válasz DigitXT #22004 üzenetére

    Ha már úgy érzem, hogy tompulnak az érzékeim, magam fogom elhagyni ezt a műfajt. Addig nem húzom, hogy már esés legyen belőle. Volt már, hogy nem láttak fényes nappal, 50-es tempónál, simán letoltak volna, ha nem nézném minden másodpercben a tükröt is, így kitudtam menni a fűre satuval. Minden szituáció kellő figyelemmel kikerülhető. Ez a tapasztalat. Ez nem azt jelenti, hogy sose fogok, egyébként hordok védőfelszerelést a útszakasz / túrához illőt. Sose tolakodok, nem kísértem a sorsot, ott állok meg kereszteződésben / a sorban ahol senkit nem zavarok. Egy guruló szúnyog vagyok a forgalomban, úgy is kell "viselkedni".
    Nem írtam, hogy velem nem történhet meg. Azt írtam, ha nincs műszaki hiba, akkor az esetleg nagyon nagy százalékában megelőzhető a baj.
    Erre álmomban nem gondoltam, hogy ilyen hiba lehet. Ezentúl a 0 km-es gépeket is legumizom. Arra gondoltam, hogy a másik rolleren most volt cserélve defekt miatt a hátsó belső és a szelep nem lett jól visszarakva. De az is kemény volt. 30km rollerban guminyomás/fékek/minden funkció (indulás, motorfék...) beállítva, csavarok ellenőrizve/utánahúzva. Mégis majdnem megtörtént a baj. Eddig sem bíztam mások munkájában, de mint kiderült millió alatt nincs qc, de lehet még fölötte sem, így bele kell ezt is kalkulálni, ha nyugodtan szeretne gurulni az ember.
    Tervben volt az eladás pár próba km után, na azt soha nem mostam volna le magamról, ha eladás után a vásárló valahol ott marad emiatt. :(((

    Legutóbbi story amit polo493 megemlített, a biciklis életét vesztette Szentendre felé a bicikliúton. Vidéki vagyok, de ahogy megláttam azt a szakaszt és, hogy a kerékpároknak van elsőbbsége, mondtam, hogy na itt szépen áttoljuk. Mindig annak van elsőbbsége akinek megadják, hát neki nem adták meg sajnos. Ha meg is adják, folyamatosan nézni kell az autókat, jön-e valami iq harcos aki az álló autókat megelőzve akár elcsaphat. Ajánlom ezt a csatornát, rengeteget lehet tanulni, hogy milyen állatokra kell figyelni az utakon: [link]

    Na de befejeztem, mindenki úgy közlekedik ahogy tud és gondolja, vigyázzatok magatokra és másokra is! Gépeket meg nézzétek át és legyenek folyamatosan karbantartva, nem csak száguldani kell tudni, megállni is! :R

    ↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

Új hozzászólás Aktív témák