Új hozzászólás Aktív témák

  • ¤Envy¤

    tag

    A mai napon (vagyis 30 perce inkább már tegnap) eljutottam, és kipróbáltam a járgányokat.
    Most még jobban össze vagyok zavarodva, mint előtte. :DDD
    Fogalmam sincs melyiket kellene vennem. Azon a talajon mind jól megy, de vajon kint?

    - A TOWN 9 felé húz valamiért a szívem, de lehet csak azért, mert az ára talán garanciát jelent arra, hogy tényleg jó "masinát" kapok.

    - tetszik a kinézete, az a része, ahova rálépünk (mondjuk ez a Town5 EF-nél is megvan, meg a 7-esnél is), ellenben a hajlított kormánya nem > viszont elég sokat ott voltunk, perceket szenteltem 1-1 példánynak, és azt vettem észre mikor lecseréltem egy egyenes kormányúra, hogy a hajlított kialakítás kényelmesebb, kímélőbb volt, akár tetszik, akár nem.

    - viszont nincs szükségem a pár mp alatt levő összecsukásra ÉS a kézi fékezésre se... :F

    - továbbra sem tudom, vajon a teleszkóp bennük mennyit számít valódi "terepen" pl. járda, aszfalt. :( A benti talajon éreztem a kis rugózást, mikor használtam egy olyat, fogalmam sincs, mennyire hasznos funkció, pedig ugye 5ezer a különbség aközött meg az a nélküli town 7 ef között. Olvastam véleményeket, voltak akiknél pl. elkezdett nyikorogni ott a járgány.

    - A sima town 5 kicsit fapados hatást keltett, ami persze lehet teljesen alaptalan, és tökéletesen megfelelne az is :U :(((

    Szóval: eh.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák