Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • frame>24

    addikt

    válasz gyimger #692 üzenetére

    Gondolom tök mindegy, hol vagy épp a játékban, nálam az első sasaui kovács bemondott egy Tournamenthez kapcsolódó questet... szóval nemsoká meglátom.

    más:
    De közben "tolni" kéne a Theresa-fűzés második lépcsőjét. (De kurva finnyás ez csaj, "ne most gyere, hanem délután; jaj hagyj időt, majd pár nap múlva; ne most, hanem este;" de azt is kipróbáltam, hogy vérző sebbel bementem hozzá éjjel, hátha segít, erre nyöszörgött, hogy hagyjam aludni... :U ) Remélem nem ez Henry nagy szerelme, inkább majd a másik várúrnő... ;] Az már ilyen "cougar" kategória :)) De bírom az ilyen játékokat!
    Bár van már trubadour perk, szal minden bath wench ingyenes, a lényegről gondoskodtam, na! :D

    Aztán...Godwin atya nagy arc, lehoztuk a misét...

    Nem tudom, más hogyan szerelkezett fel, de vannak ilyen random encounterek erdőben, utakon, mikor őrök harcolnak xy banditákkal, vagy mittudomén. Namost, a harcba becsatlakozás után olyan armor szettet kukáztam össze (lvl 8 vagyok amúgy), hogy hordani éppen csak bírom. Megérte javíttatni, mert szerintem ezen a szinten bitang (long noble hauberk, klappvisor bascinet, Nuremberg Plate Chausses, stb.) armor

    Jah és olvasni is tudok már!

    ▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

  • beef

    őstag

    válasz gyimger #692 üzenetére

    1.7 patch óta nem lehet esc-t nyomni, mert game megáll és nem lép be menübe, csak alt+f4 segít :(

Új hozzászólás Aktív témák