Új hozzászólás Aktív témák

  • R3nts

    senior tag

    válasz karlkani #35188 üzenetére

    Köszi Mindenkinek,akinek elnyerte a tetszését...! :) A StartOrbChanger nálam Win7 64bit SP1-en megnyikkant,nem tudom használni... :(( A többi tanácsot megfogadtam : egységesek a betűméretek,más (nem lelógó)betűtipussal.....hát igen:az ördög a részletekben lakozik... :DD Régebben sokféle skint használtam a gyáriak helyett,összevissza alakítgattam az asztalt....(Nexus WinStep, CursorXP ,ObjectDock stb...) Mára már kissé " lehiggadtam" , "a kevesebb több" alapon inkább minimalista cuccokat rittyentek az asztalra.....leszedtem egy csomó gyönyörű textúrát háttérképnek, elé varázsolok néha ezt-azt... :) A Rainmeter Omnimo-ja fogott meg utoljára,tetszett hogy gyönyörűen testreszabható.....bár sokan nem szeretnek "csempézni"...Szép napot Mindenkinek,hamarosan tolok még fel valami másikat is mutatóba...! :)

    [ Szerkesztve ]

    ASROCK B450PRO4,CorsairVengeance 3200MHz LPX2X8GB,RYZEN5 2600,WD S500G1B0C NVMe SSD+AXAGON CLR-M2,SapphireRadeon RX570/4GB Nitro+OC,FSP Hexa85+450W,ZalmanZ1NeoBlack,Alpenföhn BN BlackRGB,W10Pro/x64, Xiaomi Redmi Note 9Pro 6/128

Új hozzászólás Aktív témák