Új hozzászólás Aktív témák

  • coolcar87

    csendes tag

    Pár napja kezembe került egy teljesen ismeretlen Vodafone M802 windows mobile 5 op rendszert futtató csoda. Első benyomásra nem volt semmi olyan ami bosszantó lett volna. Minden program normálisan működött, wifi pöpecül ment stb....
    Egy szép reggel megkergült :O és fagyogatni kezdett egy bizonyos pda status nevű program aku szint mérőjének köszönhetően erre hosszas kutakodás után jöttem rá.....
    első gondolatom nyomok egy hard resettet a telón de jó lessz.... na ez elmaradt ilyen ugyanis nincs a telefonon se szoftveresen se manuálisan nesze neked winfos kínai módra. :Y Gondoltam minden program uninstall ez is felejtős programok eltávolítása a listából kikerült de a telón rajtmaradt :O Erre lettem csuda pipa mit tegyek :W fogtam és total commanderrel valamint pocket cleanerrel törölgettem fél napot mire ujra működő pdat varázsoltam a kinai szerzeményből. Nem csodálom, hogy nem egy elterjedt darab lett google is csak elrejtve talál róla valami kis írást. Ez a darab -1re vizsgázott nálam :C

    Hy szerdától vagyok magyarul marc.3 akkor érek haza üdv!

Új hozzászólás Aktív témák