Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dzsi23

    addikt

    válasz driv4r #35908 üzenetére

    "Ebből a hat darabból mennyi maradt meg?"

    1, amit talán hamarosan 0-ra redukálok.
    Sajnos sok óra van, ami megtetszik, megveszem, de élőben már nem jön be annyira annyira, vagy nem érzem magam komfortosan benne, így csak az első próbáig jutnak. Viszont ez a 6 óra pont azok közé tartozik, amik túlélték az első próbát, és többször is viseltem (némelyiket elég sokszor).

    "Illetve ha nem indiszkréció, számon tartod, mennyi ment át összesen a kezeden, mondjuk az elmúlt 5-6 évben"

    [video] 6 év hosszú idő (ennyi ideje órázom). :)

    "és ebből mennyi van még mindig meg?"

    Van 4 órám, amiktől nem válnék meg, mert örökség/ajándék, így ezeket nem is szoktam beleszámolni, csak azokat, amikért pénzt adok. Múltkor vettem egy 10 férőhelyes dobozt, abban most már éppen elférnek (a 4 állandó, és 6 változó), és igyekszem, hogy így is maradjon, vagyis ha jön egy, legalább egy másiknak mennie kell.

    "egyik nap eladnék mindent, akár bukóval, és vennék abból a pénzből 2-3 jobb darabot, hátha akkor lenyugszom; másik nap meg azt érzem, inkább legyen minél több"

    Tavaly még azon is gondolkodtam, hogy 1 is elég lenne, mert sokan vígan elvannak 1 órával, nekem is tök jó lenne, de rájöttem, hogy esélytelen, talán még a 2 is. Most úgy érzem, hogy 4 lenne ideális, amikkel hosszútávon ellennék, de még keresem azt a 4-et. Csak közben ott motoszkál bennem, hogy 10-es a doboz, lenne benne 4+4, mi legyen azzal a 2 üres hellyel? És akkor jönnek olyan órák, mint a fenti Militado, ami nem túl drága, miért ne vehetném meg? De közben pont drágább órákat igyekszem venni, mert ami könnyen jön, könnyen megy...

    "Sehogy se jó ez, hülye egy hobbi."

    :N

    [ Szerkesztve ]

    Seiko SRPK27, Tissot PRX, San Martin 62MAS homage eladó!

Új hozzászólás Aktív témák