Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • schawo

    titán

    válasz #61392896 #18765 üzenetére

    Bekapcsolsz rajta minden funkciót (gps, bt zene, lépésszámláló, pulzusmérő), hogy valóban okosóra legyen, aztán pár óra, még mielőtt hazaérnél munkából, már vége, mint a botnak. Ez még mindig egy sporteszköz, az is marad. Ha az ember elmegy sportolni, felveszi, arra jó, aztán hazaér, és vissza egy rendes, használható cuccra.

    Idézek visszajelzéseket:
    Can be used as a Smartwatch but only for a very short time
    Good watch looks great battery good on standby but not so good in use
    if you want to use the watch for an entire working day you will need to turn off virtually everything including Bluetooth Wi-Fi GPS etc. And if you wish to have the watch run for 24 hours you pretty much can't use it at all.
    Bluetooth quickly drains the battery
    It is a good product.
    However, the battery life is not as good as I expected

    És csak sorjáznak az ehhez hasonló értékelések. Csak nem fizetett reviewkat, meg aliexpresst kell nézni, ahol törölnek minden negatív véleményt.
    És a negatív vélemények nem állnak meg az akkuidőnél. A Bluetooth jellemzően használhatatlan.

    És erre a problémára nem lesz megoldás 5-10 éven belül. A fogyasztás számottevően már nem redukálható, a méret (nagyobb aksi érdekében) nem következő. Az okosóra nem a tízes-húszas évek terméke, majd a harmincas években térjünk rá vissza.

    [ Szerkesztve ]

    evDirect villanyautós töltőhálózat

  • Fall-N

    veterán

    válasz #61392896 #18765 üzenetére

    Minél jobban belemélyed az embert az órák igazi világába, annál jobban kezdi értékelni a valódi minőséget, főleg az automata/mechanikus órákat.

    Nekem már a kvarc órák sem igaziak, pedig van pár. El is adom őket a jövőben és jön helyette majd egy Parnis és egy Orient Mako.

    Ezek az okos kacatok meg semmit sem érnek. Semmihez sem fogható, amikor az apró kis fogaskerekek mozognak, vagy ahogy a billegő megy. Ezek lelketlen steril vackok.

    Pedig tudod, hogy kezdődött ez nálam? Akartam venni a Daniel Klein kvarc órám mellé, egy olcsó G-Shock klónt (Skmei) az Aliról. Csak az ember nézelődik, olvas ...

    Szóval a Lemfo helyett én is Parnist vennék, ahogy a kolléga. Szép és jó órák.

Új hozzászólás Aktív témák