Új hozzászólás Aktív témák

  • Bear

    aktív tag

    Sziasztok!

    Nekem is van néhány órám Kínából, leírom a véleményemet róluk, hátha hasznos lesz nektek.

    1. Jaragar

    EU raktárból 1 hét alatt megjött.
    + Szép kidolgozású óra, a kismutatók is működnek rajta, mutatják hogy délelőtt vagy délután van, hányadika van az adott hónapban és a hét melyik napján járunk. A szíjra bőr van írva, amennyire értek hozzá az is.
    - elég sokat késik egy nap, 2-3 perc is összejön neki, és mivel vastag az üvege, oldalról nézve torzítva látszik a számlap

    2. Geneva

    + Szép kidolgozású óra, pontosan is jár, igényes vékony 'bőr' a szíja
    - vékony bőr szíj, nem lesz hosszú életű

    3. SOKI

    + Hmmm, semmi különös
    - rövid a szíja (nekem), ezért inkább kisebb csuklóra jó, a csatt tüskéje eléggé szétszedi a lyukasztást a szíjon. Egyébként 1 nap után már nem jár, de szerintem csak az elem adta meg magát.

    4. Naviforce

    Nekem ebből a 03-as verzió van. Festetlen tok, fekete szíj, piros számlap. UK-ból rendeltem, rendes óradobozban, párnára csatolva kaptam meg.
    + Ez az óra nálam mindent visz, imádom. Élőben is jól néz ki, pontosan jár, a másodpercmutató elég pontosan a jelre üt, igényes a szíja is
    - ha valamit mindenképpen mondanom kell, akkor a tok anyaga a gyenge láncszem, alumínium szerű anyagnak tűnik nekem, nem acélnak. Engem mondjuk nem zavar, de lehet valakinek ez fontos

    5. Skmei

    + jó minőségű szilikon a szíja
    - hibásan jött, mert összeakadnak a mutatói, így nem tudom milyen pontos. Itt is igaz, hogy vastag az üvege, ezért oldalról nézve torzítva látszik a számlap.

Új hozzászólás Aktív témák