Új hozzászólás Aktív témák

  • Neck

    veterán

    válasz 5-ös kezelő #525 üzenetére

    Tiszteletben tartom a véleményed, de emberek vagyunk - itt néhányunknak az a hobbija, hogy sokféle órát hord.
    Kicsit olyan ez, mint a nyakkendő - ismerek olyat, aki mindig ugyanazt hordja, mert az az egy tetszik neki a legjobban. Aztán persze olyan is van, aki naponta másikat választ.

    Kicsit ilyen ez az órás dolog is - van, aki megvesz 1-et, és sírig kitart hozzá - mások pedig sok félét hordanak, akár naponta mást.

    Ez utóbbi esetben, ha valaki nem szán darabonként 50 ezret egy órára, úgy gondolom, inkább előny, mint megszólni való. Hajt minket a kiváncsiság is, hogy mit tudhat egy óra, ami ennyire olcsó. Néha pofára esünk, máskor kellemesen meglepődünk - ha pedig átadjuk egymásnak a tapasztalatokat, az előbbi elkerülhető.

    Én pl sokszor a Festina órámat választom, mivel örök kedvencem - de mivel sportos / casual, ezért elegáns ruhához nem illik annyira - ezért vettem egy Jaragar órát 5500 forintért, amit ilyen alkalmakkor felhúzok, felveszek, és örülök neki.

    Így párom sem tiltakozik, hogy százezreket költök órára.

    Egyébként sem sok szerepe maradt a karóráknak, hisz akármerre nézek, minden mutatja az időt, pontosabban, mint a régi órák - miért ne kísérletezzünk akkor?

    An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

Új hozzászólás Aktív témák