Új hozzászólás Aktív témák

  • szetcsuszott

    aktív tag

    Na megérkezett a SKMEI 1418 tegnap. Hát, azt kell mondjam, így első blikkre, hogy ennyi pénzért (valami 4000 volt akciósan kuponnal aliról) ajándék. Találtam hozzá fasza szájbarágós manualt úgyhogy most ismerkedünk. A hőmérője 0,4 fokot csal a fűtésünk digitális thermosztátjához képest, cserébe csak 0,2 fokot egy másik digitális hőmérőhöz képest. A három ugyanott ugyanakkor (felpakoltam az órát meg a hőmérőt a thermosztátra) 3 különböző értéket mutat, de fél fokon belül. Szerintem ez rendben. A barométer 1013 helyett valami 998-at mutatott, de beállítottam a kb. helyes értékre az időkép légnyomástérképe szerint. Az iránytűt nem értem, hogy működik, de biztos bennem van a hiba. A háttérvilágítás kicsit sovány, de használható. Lehet, hogy benne van az is, hogy nem vettem még le a védőfóliát, mert a berendelt kijelzővédő üveg még nem jött meg. (35,63 mm egyébként az üveg tolómérővel, szal 35-ös kell rá. Illetve valahol láttam 35,5mm-est is, de az már nagyon passzos).
    Zuhanyt kézmosást bírja, strandot már csak jövőre próbálom, viszont ahogy hűl az idő, gyakran lesz karabínerre akasztva belógatva a tóba/Tiszába horgászbotvégről vízhőmérséklet mérése céljából. Ha bírja, (márpedig a youtube-os tesztek alapján többet is bír) akkor maradéktalanul boldog leszek vele. Egyébként meg tök jól néz ki, egészen szolíd ezzel az inox gyűrűvel, simán elmegy hétköznap irodában is (nem öltönyhöz).

    Kezitcsókolom, jó helyen járok? Ez itten az internett? Redmi note4 4/64, Mi11 lite 5G

Új hozzászólás Aktív témák